O nás

Elektro21.sk

Vitajte na našej stránke Elektro21.sk.

Sme skupina ľudí ktorých bavia autá, hudba, cestovanie a samozrejme Smart zariadenia modernej doby. Názov Elektro je jasný, zameriavame sa najmä na elektroniku a elektro zariadenia ktorými sú aj obľúbené autorádia.

Číslovka 21 predstavuje 21.storočie a ako bolo spomenuté, snažíme sa prinášať Smart zariadenia pre vás. Kategória autorádia vznikla pred štyrmi rokmi, keďže sme sami chceli istý druh ,,tuningu,, prišla možnosť vyskúšať multimediálne autorádio ktorým sa nahradí staré pôvodne. Naše predávané autorádia sú plne dotykové, obsahujú gps anténu pre offline či online navigáciu, WiFi pre využitie internetu, sledovanie filmov aj počas jazdy (pre spolujazdcov) a v neposlednom rade počúvanie obľúbenej hudby či už cez YouTube alebo klasické rádio.


Multimediálne autorádio zvyšuje hodnotu vozidla, zvyšuje komfort a pri predaji záujme kupujúceho pri výbere s pomedzi iných. Kategória autonáradie vznikla v spolupráci so spoločnosťou ktorá sa zaoberá predajom náradia vlastnej, špičkovej kvality názvom Triumf. 

V kategórii Príslušenstvo veríme že nájdete všetko ostatné.


Na základe dopytu zákazníkov stále dopĺňame tovar a služby. Ak je niečo čo ste na našom e-shope nenašli, kľudne nás kontaktujte, budeme sa snažiť vám vyhovieť alebo minimálne poradiť.
Našim zámerom je spríjemniť vaše cestovanie autom, oprava alebo malý servis a to ochotne, odborne a za prijateľnú cenu.

Poštovné zdarma

doručenie zdarma

Záruka

Servis alebo výmena

14 dňová garancia

vrátenia peňazí

Odborná montáž

podpora a poradenstvo